KUCHYNĚ

Kuchyně - kuchyňské linky na míru

Kuchyně nás baví. Rádi Vám poradíme s kuchyní na míru podle představ do vašeho bytu či domu. Návrh kuchyně je zdarma. Podívejte se na střípky našich 3D návrhů na konci stránky.

Oslovíte-li nás, po domluvě přijedeme k vám domů, společně vše projdeme, vytvoříme 3D návrh, zpracujeme cenovou nabídku - vše je zdarma a bez závazků.

Kuchyňské linky na míru vyrábíme ve vlastní truhlářské dílně v Havířově, vlastními zaměstnanci-truhláři. Výrobou linek se zabýváme již od roku 1999, kdy máme v tomto oboru velké zkušenosti. K výrobě používáme kvalitní a prověřené materiály od spolehlivých dodavatelů, využitím dlouholeté  praxe v oboru se snažíme vyrábět kvalitní výrobek, který bude zákazníkům sloužit dlouhou dobu. Naším cílem není dodávat montované sektorové linky bez pracovních desek za líbivou cenu, nýbrž výroba a dodání kvalitního konečného výrobku v dostupné ceně, který bude zákazníkovi každodenně sloužit po mnoho let. 

Samozřejmostí je bezplatná návštěva technika, zaměření a nacenění. V případě realizace je 3D grafický návrh a technické poradenství zdarma. Linky jsou dodávány včetně montáže, záruční a pozáruční  servis je samozřejmostí.

Fotogalerie

3D návrhy

Realizace

Fajn-bydleni.cz - Martin Krejčiřík | IČ 48818941 | Havířov, Životice, Padlých hrdinů 430/18a | O cookies | GDPR